ΔΩΡΕΑΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΕ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Μετά την ολοκλήρωση με επιτυχία  της α΄ φάσης παροχή  υποστηρικτικής διδασκαλίας σε μαθητές των εκπαιδευτικών βαθμίδων Γυμνασίου και Λυκείου,  κατά την εξεταστική περίοδο, θα προβούμε  άμεσα στην συγκρότηση των θερινών μαθημάτων.

Τα δωρεάν μαθήματα θα ξεκινήσουν  για όλα τα τμήματα στις 19 Ιουνίου 2017 και θα υλοποιούνται τις απογευματινές ώρες στα δημοτικά καταστήματα Αιγινίου και  Κολινδρού .   Για νέες δηλώσεις συμμετοχής και πληροφορίες  στα Μαθηματικά και την Φυσική οι ενδιαφερόμενοι θα επικοινωνούν με τα τηλέφωνα των εκπαιδευτικών  (Μαθηματικός  6934374699, Φυσικός 6988207190 )

Επίσης για περισσότερες πληροφορίες και δηλώσεις μαθητών κατά τις πρωινές ώρες  θα απευθύνεστε στα τηλέφωνα του Δήμου :  2353350213  και 2353350100.

Τμήμα Κοινωνικής Προστασίας Παιδείας , Πολιτισμού & Δια Βίου Μάθησης

Δήμου Πύδνας – Κολινδρού